Würth GmbH & Co

Adolf Würth GmbH & Co KG, profesyonel kullanım için montaj ve montaj donanımı ticaretinde lider bir uzmandır. Würth Grubu, sektöründe dünyanın en büyük kuruluşudur. Würth Grubu’nun temel ürün programı 100.000’den fazla yüksek kalitede üründen oluşur. Vidalar, civatalar, somunlar, pullar, dübeller, kimyasal ürünler, el aletleri, makineler, mobilya aksesuarları, inşaat aksesuarları, depolama ve stok takibi sistemlerini içeren ürün grubuyla, esnaf ve sanayi müşterilerine satış kadrosu ile dış hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda AWKG bütün bölgelerde (eyaletlerde) Würth Shop ağını sürekli olarak genişletmeye devam etmektedir. Kullanıcıyı yönlendirme, güvenilirlik ve hızlı hizmet Würth Grubu için önemlidir. Würth shoplar özellikle bireysel müşteri gruplarına göre düzenlenmiş, lojistik bir modüler sistem kavramı geliştirmiştir. 2009 Alman Lojistik Ödülü, Federal Lojistik Derneği (BVL)tarafından Würth Grubu’na verilmiştir. Özetle, büyük veya küçük fark etmeksizin,müşterinin her türlü ihtiyacına cevap verebilen, müşterinin kendine ait Würth Mağazaları oluşmuştur.

Adolf Würth GmbH & Co KG Würth Grubu’nun ana kuruluşudur. Öncelikli faaliyet konusu olan montaj ve sabitleme malzemeleri ticaretinde, dünya lideridir. Würth Grubu’nun şu anda 400’den fazla şirketiyle, 84 ülkede, yaklaşık 66.000 ‘den fazla çalışanı vardır. Bunlardan 32.000 çalışan satış kadrosundadır. Würth Grubu 2011 yılı sonunda 9.7 milyar Euro’luk bir satış hacmine ulaşmıştır.

Würth Grubu iyimser, dinamik ve sorumlu yapısıyla, müşterilerini memnun etmek için çalışır. Güç taleplerini başarıyla karşılayan firma, kurum kültürüyle hareket eder.